Oneway dijital baskı:  Vitrin camlarında içeirden dışarıyı görebileceğiniz ve dışarıdan içeriyi göremeyeceğiniz baskı çeşididir.  Özel bir oneway baskı filmi işle yapılır. Oneway in anlamı tek istikamet demektir. İçerinin dışarıdan daha fazla aydınlık olduğu zamanlarda içeri si de dışarıdan gözükebilir. 

Dijital Baskı Nedir ? 

 

Dijital Baskı belli başlı materyallerin üzerine baskı yapılması işlemini baştan aşağıya değiştiren, geliştiren, kalitesini ve hızını arttıran, bu alanda çağ atlanmasına olanak tanıyan yöntemin adına dijital baskı diyoruz.Dijital baskı da en uygun fiyatlar için Toptan Oneway Baskısı sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Toptan Oneway Baskısı özellikle bu alanın mutfağı olarak adlandırılan matbaacılık sektörünü baştan aşağıya yeniden şekillendirmiştir. Eskiden en basit baskılar dahi saatler sürüp son derece zahmetli olurken, artık bilgisayar vasıtasıyla gerçekleştirildiği için zorluk seviyesi minimum düzeye indirilmiştir. Son teknoloji ürünü araçlar ile çekilmiş olan ve kalite açısından en üst düzeydeki resimlerin basılmasında, kalitenin bire bir ve hiç bir bozukluğa uğramadan her türlü kumaş, naylon vb maddenin üzerine aktarılmasında gayet işlevsel ve pratik bir yöntemdir. Özellikle reklamcılık sektörü açısından büyük bir atılım yapılmasını sağladığı gibi, reklam verenlerinde tatmin edilebilmesini sağlamıştır. Önceleri matbaalarda eski uygulamalar ile hazırlanan Toptan Oneway Baskısı,reklam afişleri, reklamı veren açısından çokta memnun edici sonuçlar veremiyordu. Çünkü işlemin zorluğu, kaliteyi düşürüyor buda her ne olursa olsun ilk önceliği kalite olan reklam sahiplerini memnun etmekte başarılı olamıyordu. Dijital baskı teknolojisi sayesinde bilgisayar ortamına aktarılan görüntüler gene bilgisayarların yardımı ile tam olarak istenilen nitelikteki çıktıları verebiliyor, baskı işleminin hatasız olarak gerçekleşmesini sağlıyor.

 

Dijital Baskı Nerelerde Kullanılmaktadır ?

 

Uygulama o kadar geniş bir alanda kullanılmakta ki, hayatınızın her anında bu yöntemin bir ürünü ile karşılaşmanız son derece olağan bir durumdur. Bir çok sektör bu mucizevi tekniğin nimetlerinden faydalanır hale gelmiştir. Toptan Oneway Baskısı binaların dış cephesine yerleştirilen ve devasa büyüklülere ulaşan reklam afişleri, araçlara yapılan kaplama yani giydirme işlemi, tabelalar, bilboardlar, mağazaların cam vitrinlerini ve duvarlarını süsleyen afişler ve geri kalan tüm reklam afişleri bu baskı tekniğinin bir ürünüdür. Öyle ki, dijital baskı yöntemi kullanım alanı bakımında birbirinden çok farklı sektörlere hitap edebildiği için, alt bölümleri yani grupları dahi oluşmuştur. 20′den fazla alt başlığa sahip olan teknik günümüzde her yerde, her alanda rahatlıkla kullanılabilir vaziyettedir.

 

Dijital Baskının Avantajları Nelerdir ?

 

Öncelikle reklamcılık sektörünü baştan sona değiştirip yeniden şekillendirmiş ve bu değişimin ciddi anlamda olumlu yönde olmasını sağlamıştır. Sektörde reklam vermek isteyenlere sunulan ürünün kalitesini kat ve kat arttırmıştır. İşlemlerin süresini çok büyük oranda düşürdüğü gibi hem reklamcının hem de reklam sahibinin öncelikli isteği olan kalite unsurunu en üst seviyeye çıkartmıştır. Oldukça büyük genişlikteki yüzeylere dahi çok kaliteli baskılar yapılmasının yolunu açmıştır.

 

Her türlü resmin, görselin ya da grafiğin kalite olarak hiç bir düşüşe sebep olmadan istenilen her yüzeye uygulanmasını sağlamıştır. Dayanıklılık açısından ele alındığında da herkesi tatmin edebilecek bir sağlamlığa sahiptir. Yapılan Toptan Oneway Baskısı uzun yıllar boyunca ilk gün ki görüntüsünü koruyor olması da en önemli avantajlarından bir tanesidir. Çok büyük boyutlarda baskıların yapılabiliyor duruma gelmesiyle, reklamlar, hedef kitle tarafından çok daha kolay fark edilebilir olmuştur. Böylelikle reklamların hem görsel açıdan etkileyici görüntüsü hem de boyut olarak dikkat çekiyor olması, reklamın amacına ulaşmasını kolaylaştırmıştır.

 

Dijital Baskı Çeşitleri

 

1) Dış Mekan (Outdoor) Dijital (digital) Baskı

2) İç Mekan (indoor) Dijital (digital) Baskı

 

Tabela insanlara; ne iş yaptığımızı tanıtmak ve nerede bulunduğumuzu bildirmek adına iş yerimizin temel ihtiyacıdır. İnsanların aradıkları yeri tabela olmadan bulmaları imkansız denecek kadar zordur.  Ayrıca kurum yada iş yerimizin kimliğini temsil etmesi açısından temel prestij unsuru olduğu da unutulmamalıdır.

Rekabet ve satış şartlarının oldukça güçleştiği günümüz piyasa şartlarında; rakipler arasından sıyrılarak, fark edilebilir olmak her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. İş yerimizin diğerlerinden ilk farklılığı ise şüphesiz, sadece size özel  tasarlanan ve sizi temsil eden tabelasıdır. 

 

 

DOĞRU DİJİTAL TABELA TERCİHİ ve DOĞRU FİYATLANDIRMA

Yeni bir tabela tercih ve yapımında sınırlar, birkaç temel öge haricinde hayal gücümüz kadar geniştir. Fakat dıştan birbirinin aynı gibi görünen tabelalar arasında bile çok büyük teknik farklılıklar olabilir. Unutmayınız ki, standart bir tabela yoktur. Her tabela için ayrı bir tasarım, ayrı bir imalat yöntemi  ve farklı  montaj aşaması vardır. Buda fiyat farklılıklarına sebep olacaktır.

Yeni bir Tabela yapımında öncelikle;

-Işıklı ya da ışıksız olması,

-Amaca uygun malzeme seçimi,

-Dayanım ve sağlamlık,

-İlerleyen dönemlerdeki bakım ve tadilata uygunluğu, 

-Montaj kolaylığı, 

-Geri dönüşümü,

 gibi teknik konularda doğru kararlar verebilmek için uzman bir tabela firmasının yönlendirme ve tavsiyeleri dikkate alınmalıdır.

Dijital Baskı Topkapı ve tabela Fiyatlandırma aşamasında ise, gelen teklifler değerlendirilirken; rakam hanesinden önce kullanılacak olan malzemelerin karşılaştırılarak sağlam ve uzun ömürlü malzemelerin ve montaj sistemlerinin tercih edilmesi en doğru karar olacaktır. Ayrıca teklif sahibi Tabela firmasının geçmişi, güvenilirliği, üretim kapasitesi, referansları gibi kıstaslarda tercihinizin doğruluğu konusunda önemli adım atacaksınız.

Toptan Oneway Baskısı matbaası, İstanbul da kartvizit katalog matbaası olarak biz Toptan Oneway Baskısı  web sitemizden hizmet vermekteyiz.

Toptan Oneway Baskısı çeşitleri yapılmaktadır.

Toptan Oneway Baskısı siparişi alınır

UV BASKI: (ultra viole) baskı şekli, güneş ışığına dayanıklı , baskıların kuruma süresini kısıtlamak için kurutma süresini 1 sn.'den daha az sürede tamamlanması ve bununla birlikte boya özelliğinden dolayı, solma gibi ürüne zarar veren nedenlerin olmamasını sağlar. Deri Üzerine Dijital Baskı ile gerçekleştirilen baskı hizmeti malzemesi su gibi maddelerden etkilenmezler, ofset baskı ile basılan malzemelere göre daha dayanıklıdır.

FOREKS BASKI YAPILIR.

Dijital baskı sektörünün en yaygın kullanılan ürünlerinden birisi haline gelen foreks baskının kullanımı özellikle dekorasyon alanında her geçen gün daha da artıyor. Son derece hafif ve dayanıklı bir madde olan foreks üzerine uygulanan yüksek çözünürlükteki resim ve fotoğraflar şık birer tabloya dönüşüyor. Forekse uygulanan resim ve fotoğraflar için ayrıca çerçeve maliyetine girmeye gerek kalınmıyor.

 

 

 

 

Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler

Adana  Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Adıyaman Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, A-Karahisar Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Afyonkarahisar Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Ağrı Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Amasya Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Ankara Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Antalya  Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Artvin Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Aydın Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Balıkesir Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Bilecik Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Bingöl Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Bitlis Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Bolu Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Burdur Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Bursa Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Çanakkale Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Çankırı Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Çorum Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Denizli Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Diyarbakır Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Edirne Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Elazığ Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Erzincan Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Erzurum Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Eskişehir Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, G-Antep Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Gaziantep Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Giresun  Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Gümüşhane Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Hakkari Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Merzifon  Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Hatay Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Isparta Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, İçel Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Mersin Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, İstanbul Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, İzmir Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Kars Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Kastamonu Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Kayseri Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Kırklareli Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Kırşehir Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, İzmit  Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Kocaeli Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Konya Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Kütahya Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Malatya Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Manisa Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, K-Maraş Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Kahramanmaraş Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Mardin Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Muğla Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Muş Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Nevşehir Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Niğde Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Ordu Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Rize Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Adapazarı Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Sakarya Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Samsun Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Siirt Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Sinop Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Sivas Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Tekirdağ Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Tokat Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Trabzon Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Tunceli Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Ş-Urfa Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Şanlıurfa Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Uşak Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Van Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Yozgat Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Zonguldak Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Aksaray Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Bayburt Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Karaman Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Kırıkkale Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Batman Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Şırnak Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Bartın Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Ardahan Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Iğdır Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Yalova Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Karabük Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Kilis Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Osmaniye Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Düzce Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler,  istanbul Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler, Türkiye Toptan Oneway dijital baskı yapan yerler,

 

http://ucuz-folyo-baskisi.firmam.biz.tr/
.