AJANDA KAPAKLARINDA NELER YAPILABİLİR ?
2016 Çıtçıtlı Ajanda kapakları kaplama çeşitleri : Suni deri, gerçek deri, cilt bezi, özel kumaşlar, pvc ve metal ile kaplanabilir. 2016 Çıtçıtlı Ajanda dış kapağı komple metalden, ahşaptan, ağaçtan ve pvc den olabilir. Siz kendi ürününüzlede bağdaştırabilirsiniz. Kot kumaşından, kadife kumaştan, seccadeden, halıdan, ayakkabı derisinden ajanda dış kapağı yapılabilir. 2016 Çıtçıtlı Ajanda Kapaklarına metal logonuz konabilir, üzerine isimler plaketten yazılabilir. Ayrıca Her renk serigraf baskı yapılabilir. Bütün isimler tek tek güzel bir elyazısı altın rengi yazılabilir. İsminiz yazılı olan bir ajanda hediye almak hoşunuza gitmez mi ?

AJANDA İÇLERİNDE NELER YAPILABİLİR ?.
2016 Çıtçıtlı Ajanda içlerine istenen baskı yapılabilir, iç kısımda her aya başka bir ürün konabilir. Burada fasikülleri dikkate almakta fayda vardır. Ayrıca 2016 Çıtçıtlı Ajanda ajandalarınıza iç reklam sayfaları eklenebilir

AJANDA SAYFALARINDA NELER YAPILABİLİR ?
2016 Çıtçıtlı Ajanda kenarlarına fihrist kesintisi yapılabilir bunlar her ay için ayrı olabilir, sayfalarında Filigran baskısı yapılabilir, sayfa kenarlarına altın varak yapılabilir.

AJANDA DIŞINDA NELER YAPILABİLİR ?
2016 Çıtçıtlı Ajanda üzerine metal logonuz basılabilir. 2016 Çıtçıtlı Ajanda haricinde güzel bir ajanda kılıfı olabilir veya güzel bir ajanda kutusu olabilir. Ajandanıza kimse bakmasın diye kilit takılabilir. 2016 Çıtçıtlı Ajanda LAZER BASKI: Ajanda üstüne lazer yazıcılar ile logo, desen ve yazı şeklinde baskı yapılmasıdır. 2016 Çıtçıtlı Ajanda GOFRE BASKI / KABARTMA BASKI: Ajanda üstüne sıcak bir klişe ile logo ve yazı şeklinde baskı yapılmasıdır. 2016 Çıtçıtlı Ajanda VARAK BASKI: Ajanda üstüne istenen renklerde varak folyo ile baskı yapılmasıdır. 2016 Çıtçıtlı Ajanda KENARLARINI ALTIN VARAK ile kaplayabiliriz. 2016 Çıtçıtlı Ajanda RENKLİ SERİGRAF BASKI: Ajanda üstüne istenen renklerde boya ile baskı yapılmasıdır. 2016 Çıtçıtlı Ajanda FİLİGRAN BASKI: Ajandın her sayfasına şirketinizin logosunun veya bir sloganın açık renkli baskı ile basılmasıdır. 2016 Çıtçıtlı Ajanda REKLAM SAYFALARI : Ajanda istenen sayıda reklam sayfalarının konmasıdır.

AJANDALARINIZA METAL PLAKALARLA İSİMLER YAZILIR.
Ajandalarınıza altın, gümüş plaketlere isimler yazılabilir. 2016 Çıtçıtlı Ajanda metal döküm logolarınız yapılabilir veya Metal İsimlikler üç şekilde yapılırlar.
1. Ajandalara istenilen renk ve şekilde hazırlanan metal plakalar yapıştırılırlar. Bu en kolay yöntemdir. Bir isim çok kısa diğer isim çok uzun olabilir.
2. Ajandaların kapaklarına metal plaka şekl kadar yer sıcak presle ezilir sonra metal isimlik plakalar yapıştırılırlar. Bir isim çok kısa diğer isim çok uzun olabilir. Bu durmda birden çok kalıp hazırlamak gerekmektedir. Bu sebeple uğraştırıcı ve maliyetli bir iş olmaktadır. Çok tercih edilmezler.
3. Ajandalara logo şeklinde döküm yapılan plakalar çakma yöntemiyle çakılırlar. Ancak çakma yöntemi için ajanda kapağının içininde açık olması gerekir. İmalat sırasında uygulanması daha uygundur.
 

http://ajanda.magazasi.net/
.